Program Olomouc

 
Program níže je z minulého roku, aktuální program Burzy 2024 bude aktualizován. Děkujeme za pochopení. 
 Medailonky vystavovatelů

 

 

 

Nabídky pro školy

 

 

 

Venkovní expozice

 

 

 

Soutěže pro žáky a studenty

 

 

 

Soutěž o nejatraktivnější stánky

 

 

 

Živá knihovna povolání

 

 

 

Elektrotechnika – Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
 
 
Informační technologie – Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
 
 
Strojírenství – Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
 
 
Zdravotnictví – Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Olomouc
 
 
Zemědělství – Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

 

 

 

Fotokoutek

 

 

 

Soutěž T-profi

 


 

Katalog Burzy práce a vzdělávání Olomouc

Již každoročně pro návštěvníky burzy zpracováváme katalog, který obsahuje seznam vystavovatelů, orientační plánek a doprovodný program společně s užitečnými odkazy. 

 

  • katalog 2023 najdete ZDE

 

 

 
 
 Za dary do soutěží děkujeme také partnerovi akce:

 

Místní akční plán vzdělávání Olomouc (MAP Olomouc)

MAP Olomouc je projekt zaměřený na předškolní a základní vzdělávání ve městě Olomouc a obci Bystročice. Cílem je zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách, posílit komunikaci a spolupráci mezi učiteli navzájem, mezi zřizovateli, zástupci škol, neformálního vzdělávání a rodiči. Jedním z hlavních výstupů projektu je zpracovaný strategický dokument místního akčního plánu vzdělávání, který vzniká na základě diskuse a spolupráce dotčených subjektů v daném území, stanovuje vize a strategické cíle ve vzdělávání. Součástí je i podrobná analytická část vzdělávání a akční plány na jednotlivé roky. Jedním ze strategických cílů je podpora polytechniky, podnikavosti a kreativity u dětí a žáků a podpora kariérového poradenství na školách. V minulosti v této oblasti již proběhlo řada aktivit, seminářů a projektových dnů zaměřených jak na pedagogy, tak i na samotné děti. Více informací o projektu a o všech realizovaných aktivitách včetně poslední verze strategického dokumentu najdete na webu https://map.olomouc.eu/. Sledovat nás také můžete na facebooku @mapolomouc.cz.