Vystavovatelé Prostějov

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ 2021

 

V průběhu 05/2022 naleznete níže seznam přihlášených vystavovatelů na Burzu práce a vzdělání Prostějov 2022. Seznam bude aktualizován až do konání burzy. 

 

V přehledných tabulkách níže naleznete název firmy/školy včetně loga, odkaz na jejich webové stránky, příp. odkaz na krátké představení vystavovatele prostřednictvím videospotu a v posledním řádku naleznete informace ohledně konání virtuálních stánků. Seznam vystavovatelů z předešlých burz naleznete v sekci soubory ke stažení ZDE.

 

 

 

 

Chcete se o Burze práce a vzdělání v Olomouckém kraji dozvědět více nebo se přihlásit jako vystavovatel? Klikněte ZDE

 

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
Úcta a respekt k přírodě

 

AGROP NOVA a.s.

Naše společnost je výjimečná velkým podílem ruční práce, kterou nedokáže nahradit žádný stroj. Zároveň jsou to lidské ruce, které obsluhují ty nejmodernější a nejvýkonnější technologie. Věnujeme plnou pozornost lidem i každé jejich činnosti – od nákupu dřeva, jeho vysušení přes opracování až po balení a dopravu k zákazníkovi. V našem sehraném týmu je přes 200 lidí různých profesí a společně vytváříme to nejlepší, co je dnes v našem oboru možné.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

JSME DŮVĚRYHODNÝ PARTNER PRO VAŠI BUDOUCNOST

 

ALPER a.s.

Jsme česká průmyslová kovárna založená v roce 2005, která navazuje na tradici kovárny firmy Agrostroj Prostějov, závod WIKOV, jež vznikla v roce 1945 zestátněním největší strojírenské továrny na Prostějovsku, Prostějovské továrny na stroje Wichterle a Kovařík, akciová společnost Prostějov, založené v roce 1918.

Vyrábíme zápustkové výkovky ze všech druhů ocelí, včetně austentických a bezpečnostních dílů.

 

webové stránky

volné pracovní pozice 

Kvalita a spolehlivost

 

DT Mostárna, a.s.

DT Mostárna, a.s. je certifikovaným výrobcem. Vyrábí, dodává a montuje ocelové konstrukce silničních a železničních mostů, stavební konstrukce, haly, technologické konstrukce a jiné atypické svařence z oceli. DT Mostárna, a.s. dodává svoje výrobky na tuzemský a zahraniční trh.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

Významný světový výrobce výhybkových konstrukcí s více než stoletou tradicí poskytující kvalitní pracovní zázemí a stabilitu ryze české rodinné firmy.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Tradiční výrobce výhybek. Již desítky let přispíváme k rozvoji železniční a tramvajové infrastruktury v ČR i v zahraničí.

webové stránky

volné pracovní pozice

Stavební firma

 

GEMO a.s.

Jsme ryze česká stavební společnost se sídlem v Olomouci a oblast našich aktivit zahrnuje nejen celou Českou republiku, ale i Slovensko. Od roku 1990 měníme přítomnost v budoucnost vytvářením nového a moderního životního prostoru při realizaci netradiční a designové bytové výstavby, nových výrobních prostor.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

Nepřihlížej.

Měj odvahu s námi stát na správné straně.

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Staň se policistou nebo policistkou v Olomouckém kraji. Policie České republiky jako jeden z největších a nejstabilnějších zaměstnavatelů v České republice ti poskytne jistoty a benefity podle zákona o služebním poměru.

webové stránky
Light.Efficient.Global

 

MUBEA - HZP s.r.o.

Patříme mezi největší výrobce autokomponent se specifickým know-how zaměřeným na snižování hmotnosti automobilů. Dodáváme všem význačným světový výrobcům. V Prostějově zaměstnáváme více než 1600 zaměstnanců, kterým poskytujeme stabilní povolání ve vysoce automatizovaném výrobním prostředí.

 

webové stránky

volné pracovní pozice 

Prozařujeme každý kout světa

 

PRECIOSA, a.s.

Závod v Brodku u Konice je od roku 1987 součástí skupiny Preciosa, pro kterou kompletně zajišťuje vývoj, výrobu i servis brousících aparátů, od roku 2017 spolupracuje ve strojírenství i s externími partnery. Jsme zaměřeni zejména na přesnou výrobu dílů ve středních a větších sériích.

 

webové stránky

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Prospíváme společnosti vytvářením nových hodnot pomocí inovativních myšlenek, technologií a výrobků.

 

Toray Textiles Central Europe, s.r.o.

Toray Textiles Central Europe s.r.o. v Prostějově vyrábí vysoce kvalitní polyesterové podšívkové tkaniny určené převážně pro evropský trh a technické tkaniny pro automobilové airbagy. Vedle toho se pod novou obchodní značkou IMPRIMA rozvíjí výroba tiskových desek pro bezvodý ofset, které se používají např. pro tisk časopisů a novin - z nejznámějších zmiňme třeba Le Figaro, Financial Times či Gulf News. Pomocí této technologie se tiskne také široké spektrum identifikačních a platebních karet, včetně řidičských a občanských průkazů, a to i v České republice.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

Vsaďte na jistotu a pracujte s námi!

 

Windmöller & Hölscher Machinery k.s.

Bavilo vás v dětství lego nebo Merkur? U nás si můžete stavět dál.Společnost WINDMÖLLER & HÖLSCHER je díky jedinečnému spektru strojů a systémů na výrobu, potisk a zpracování flexibilních obalů již několik desetiletí lídrem na trhu a technologickou špičkou.

Jsme rodinný podnik a lidé jsou pro firmu velmi důležití. Pracovní prostředí a atmosféra se vyznačují kolegialitou a komunikací. Na montáži a elektromontáži se zájemci o práci mohou těšit na jednosměnný provoz, zaměstnanci na administrativních pozicích jistě přivítají flexibilní formy spolupráce. Dále na moderní, čisté a tiché pracovní prostředí, dotované závodní stravování, dovolenou v délce 25 dnů, sick days, výhodné mobilní tarify pro celou rodinu a mnoho dalšího. V nejbližší době plánujeme zavedení Cafeterie benefitů. 

 

webové stránky

volné pracovní pozice 

video 

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
1

 

 

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

webové stránky

video

studijní obory

2

 

Střední škola automobilní Prostějov, s. r. o.

V naší škole již přes 20 let vychováváme odborníky nejen pro servisy motorových vozidel, ale i pro automobilový průmysl, dopravu a kadeřnické služby.

Vyučujeme tříletý učební obory Automechanik s možností navazujícího nástavbového maturitního studia Provozní technika. Dalším tříletým učebním oborem je kadeřník/kadeřnice s navazujícím nástavbovým maturitním oborem Kadeřnické služby.

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o. je soukromou školou.

 

webové stránky

video

virtuální prohlídka školy

3

 

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

Od stavebnictví, přes potraviny, až po auta – studovat toho u nás můžeš hodně. Ať se rozhodneš jakkoli, u nás budeš mít jistou budoucnost, skvělé přátele a hlavně neztratíš sám sebe.

 

webové stránky

studijní obory

dny otevřených dveří

4

 

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov, s.r.o.

Soukromá střední škola veřejnoprávní působí v Prostějově od roku 2007. Nachází se poblíž centra města a je optimálně dostupná železniční dopravou i MHD. Škola poskytuje úplné střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou. V oboru bezpečnostně právní činnost je vám k dispozici denní a dálkové studium.

Láká Vás zaměstnání u policie, armády, hasičského záchranného sboru, ve státní správě a samosprávě? Snadněji naleznete uplatnění také díky výuce atraktivních specializovaných předmětů, jako je např.právo, integrovaný záchranný systém, střelecká příprava, kriminalistika, sebeobrana a penologie.

 

webové stránky

studijní obory

dny otevřených dveří

5 Docendo Discimus – Učíce jiné, učíme sebe

Univerzita obrany v Brně

Státní vojenská vysoká škola připravuje budoucí důstojníky pro potřeby Armády ČR a civilní odborníky ve prospěch bezpečnostního systému státu, obranného a bezpečnostního průmyslu. Poskytuje vysokoškolské vzdělání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech.

webové stránky

video

dny otevřených dveří

aktuální informace pro uchazeče o studium

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
   1

 

 
Okresní hospodářská komora v Prostějově webové stránky
2

 

Svaz průmyslu a dopravy České republiky webové stránky
3

 

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Prostějov webové stránky