Základní informace Olomouc

KDY SE BURZA KONÁ?

Burza práce a vzdělávání Olomouc se koná v úterý 15. 10. 2024 od 9:00 do 17:00 hod.

 


KDE SE BURZA KONÁ?

Burza práce a vzdělávání Olomouc se již tradičně koná na Výstavišti Flora Olomouc, a.s., které poskytuje bohaté prostory pro vnitřní i venkovní expozice a doprovodný program. Hlavní vchod na burzu naleznete v pavilonu A směrem od ulice Wolkerova. Veškerá expozice je k vidění v pavilonu A, B a C.

Mapu areálu Výstaviště Flora Olomouc naleznete na jejich webu https://www.flora-ol.cz/areal-vystaviste.

 

KUDY K NÁM?

Výstaviště Flora Olomouc, a. s.

Wolkerova 37/17
779 00 Olomouc

VEŘEJNOU DOPRAVOU

  • Pro aktuální spojení doporučujeme využít web www.idos.cz. Pokud pojedete veřejnou dopravou, můžete využít tramvajové spojení číslo 1, 4, a 6, které mají zastávku přímo před hlavním vchodem Výstaviště Flora - pavilonu A na ulici Wolkerova. Nedaleko výstaviště také najdete vlakovou zastávku Olomouc – Nová Ulice.

AUTEM

  • Výstaviště Flora Olomouc se nachází na hlavní příjezdové komunikaci od Brna, na kterou navazují přes vnější dálniční okruh i komunikace od Ostravy a Mohelnice. Zároveň je na dosah vnitřnímu městskému okruhu. Nedaleko výstaviště je otevřeno zpoplatněné parkoviště pro osobní automobily na ulici Zamenhofova s omezenou kapacitou.

PĚŠKY

  • Výstaviště Flora Olomouc se nachází v samotném centru města poblíž Okresního soudu. Pěšky se na výstaviště dostanete ze všech koutů Olomouce, například procházkou parkem ze směru nákupního centra Galerie Šantovka.

 

INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE (bude aktualizováno)

  • PROPOZICE PRO VYSTAVOVATELE 
  • VŠEOBECNÉ VÝSTAVNÍ PODMÍNKY
  • detailní informace k montovaným stánkůmrovným nebo rohovým, které si lze na akci pronajmout

 

 

SPOLUPRÁCE A MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

Olomoucký kraj      Město Olomouc      

 

Youtube Facebook Instagram
Youtube Facebook Instagram