Vystavovatelé Přerov

Na burze práce a vzdělání v Přerově pravidelně vystavuje 20 – 30 zaměstnavatelů z nejrůznějších odvětví počínaje strojírenstvím, elektrotechnikou, potravinářstvím přes výrobu plastů a lepenkových obalů, stavebnictví, dopravu a spoje, energetiku až po obchod, zdravotnictví a lázeňství a policejní složky a 10 – 15 spolupracujících středních a vysokých škol.

 

Níže naleznete online medailonky vystavujících zaměstnavatelů a škol s odkazy na jejich webové stránky, propagační videa a sociální sítě. Díky seznamu níže se blíže seznámíte s možností studia a trhem práce v okrese Přerov. Online medailonky budou zveřejněné až do konání další burzy. Další doprovodný program burzy najdete v sekci PROGRAM.

 

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
LIMITLESS POSSIBILITIES  

AVL Moravia s.r.o.

Jsme součástí skupiny AVL, největší nezávislé soukromé společnosti na světě pro vývoj, simulace a testování v automobilovém průmyslu a v dalších odvětvích. Společnost čerpá ze svého průkopnického ducha a poskytuje koncepty, řešení a metodiky pro formování budoucích trendů mobility. AVL Moravia se zabývá výrobou válcových dynamometrů a testovacích zařízení. Globálně spolupracujeme s vývojovými odděleními významných automobilek a na trhu patříme ke špičkám ve svém oboru. Ve 26 zemích světa a 45 pobočkách máme více než 11,5 tisíc zaměstnanců. V roce 2020 dosáhl obrat společnosti 1,7 mld. EUR. AVL vytváří inovativní a cenově dostupné technologie pro efektivní snižování emisí CO2 pro všechny aplikace-od hybridních po bateriové elektrické a palivové články. Společnost podporuje zákazníky během celého procesu vývoje od fáze myšlenky až po sériovou výrobu.

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Odvaha, nasazení, týmová spolupráce a sounáležitost  

Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o.

Ročně realizujeme několik desítek projektů v oblasti automatizace, mezi které patří například výrobní linky pro automobilový průmysl nebo klíčové komponenty ve vysokorychlostních vlacích. Máme dlouholeté zkušenosti (už více než 60 let!) v řadě odlišných průmyslových odvětví a lákají nás nové výzvy. Najdeme řešení na míru potřeb zákazníka od počáteční analýzy přes řízení projektu, vizualizaci až po finální zhotovení a zaškolení. Jsme součástí švýcarského koncernu BBC Group a všichni táhneme za jeden provaz!

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Detail rozhoduje  

JAP FUTURE s.r.o.

Jsme česká společnost působící na trhu od roku 1991. Vyrábíme a dodáváme interiérové stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem do celé ČR i zahraničí. Design, kvalita, vysoká funkčnost a spolehlivost jsou základní prvky naší produkce. Díky našemu stabilnímu výrobnímu zázemí jsme schopni přizpůsobit zakázkovou výrobu dle individuálních přání zákazníka.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

 

Lepší pohled na svět  

Meopta – optika, s.r.o.

Společnost Meopta stojí na pevných základech české tradice, high-tech produktů a globální působnosti. Celý výrobní proces od výzkumu a vývoje, přes konstrukci až k samotné výrobě probíhá v technologickém centru v Přerově. Vznikají zde špičkové výrobky, které nacházejí uplatnění například ve výrobě čipů a displejů pro smartphony, v zubních scannerech, kino projektorech či navigačních systémech vojáka. Naší specialitou je práce s netradičními materiály, jako jsou titan nebo karbon, obrábění v mikronové přesnosti, nanášení tenkých optických vrstev či montáž v prostředí molekulární čistoty.

Jsme společnost výrobní, která má 4 výrobní divize – mechaniku, optiku, montáž a čistou montáž, společnost vývojová, která dokáže navrhnout zákazníkovi řešení od prototypu po sériovou výrobu a zároveň společnost, která dokáže tyto dva celky propojit skrz oddělení obchodu, nákupu, financí a HR.

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Instagram

Díváme se na svět očima koní  

PARAGAN HORSEBOXES s.r.o.

Jsme výrobcem přepravníků na koně pro celou Evropu s tradicí delší než 30 let. Naší prioritou je nejen udržení přední pozice mezi významnými výrobci v Evropě, ale především další rozvoj společnosti - využíváním moderních technologií, inovace výrobního sortimentu. Dlouhodobě se snažíme o zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců, kteří jsou součástí našeho know-how. V současné době zaměstnáváme 50 spokojených zaměstnanců a své řady neustále rozšiřujeme.

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Děláme svět barevnější  

PRECHEZA a. s.

PRECHEZA a. s. je českým výrobcem titanové běloby a dalších anorganických pigmentů. Vysoké standardy v oblasti kvality, bezpečnosti práce, přístupu k životnímu prostředí a hospodaření senergiemi PRECHEZE zajišťují významné místo na světovém trhu. Klíčovým produktem je titanová běloba Pretiox, která je aplikována jako bílý pigment především do nátěrových hmot, plastů nebo papíru. PRECHEZA a. s. je rovněž významným a spolehlivým zaměstnavatelem v regionu a v současné době zaměstnává 650 zaměstnanců. Při svých záměrech se snaží být dobrým sousedem a trvale spolupracuje s místními kulturními, sportovními a charitativními organizacemi. 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

 

Řěšíme pohyb  

PSP Pohony a.s. 

Společnost PSP Pohony a.s. je tradičním výrobcem a dodavatelem průmyslových převodovek, spojek, brzd a dalších komponent pro různé aplikace. Disponujeme vlastním technologickým a vývojovým oddělením. Jsme připraveni řešit i ty nejsložitějších požadavky našich zákazníků a to jak v oblasti standardních pohonů, tak v oblasti pohonů atypických – customized solutions.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

 Think tomorrow  

SSI Schäfer s.r.o.

Jsme mezinárodní strojírenská společnost s kořeny v Německu. Zabýváme se výrobou a kompletními dodávkami systémů pro skladování a logistiku výrobních závodů, provozů, dílen a logistických center. Široké spektrum našich výrobních produktů a jejich vysoká kvalita nám umožňují dynamický rozvoj našeho podnikání a nabízí další možnosti rozšiřování výroby.

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Předtím než začneme vytvářet produkt, sníme o jeho kráse. Ohýbání dřeva je pro nás klíčem k jeho pevnosti. Krásný a pevný produkt se stává nadčasovým a dědí se z generace na generaci, stejně jako naše řemeslo. Proto jej děláme poctivě a přátelsky, ve prospěch lidí i přírody.  

TON a.s.

Továrna na ohýbaný nábytek stojí v Bystřici pod Hostýnem již 160 let. Za tuto dobu se stala nedílnou součástí její historie a propojila své příběhy s řadou místních rodin.

Bukové lesy, pracovitost místních obyvatel a logisticky výhodná poloha přivedly do Bystřice pod Hostýnem vynálezce a obchodníka Michaela Thoneta. V roce 1861 zde se svými syny vybudoval továrnu, dnes nejstarší svého druhu na světě. Ta během historie několikrát změnila vlastnické struktury i název. Poslední a nejdéle užívaný, TON, pochází z roku 1953 a je zkratkou slov továrny na ohýbaný nábytek. Co se však nezměnilo, je kolorit místa, formovaný lidmi a jejich jedinečným přístupem k tomuto řemeslu.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Instagram

Koření a kořenicí směsi pro profesionály  

TRUMF International s.r.o.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. V dnešní době se společnost zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství. Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie. Zákazníky společnosti jsou masokombináty, konzervárny, výrobci mléčných produktů apod.

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
Škola, kde začne tvoje kariéra!  

Střední průmyslová škola Hranice

Zřizovatelem školy je Olomoucký kraj, studium všech oborů je bezplatné.

Poskytujeme střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou i výučním listem.

Škola má dlouholetou tradici, je vybavena moderními multimediálními učebnami, sportovní halou s posilovnou,

strojírenskými a dřevařskými dílnami, laboratořemi apod., umožňujeme ubytování žáků ve vlastním domově

mládeže. Stravování zajišťuje školní restaurace s výběrem ze tří jídel. K dispozici je také kantýna a nápojový automat.

Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha regionálními firmami, které pro žáky zajišťují odborné praxe, stipendia a

zaměstnávají absolventy. Ve většině oborů mohou žáci získat také stipendium Olomouckého kraje nebo odborných firem.

Nad rámec výuky nabízíme zajímavé exkurze a poznávací zájezdy, zahraniční stáže Erasmus+, kroužky, výuku

druhého cizího jazyka, sportovní a kulturní aktivity, zvýhodněný kurz autoškoly, kurzy celoživotního vzdělávání,

zkoušky profesní kvalifikace.

 

webové stránky

studijní obory

video

Svět techniky – svět nás všech

Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2

SPŠ Přerov – odborná škola se 130letou tradicí, vzdělává v oborech Strojírenství, Elektrotechnika a Technické lyceum

webové stránky

studijní obory

video

facebook

Škola s tradicí – škola s budoucností  

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Střední škola elektrotechnická se specializuje na výuku elektrotechniky a výpočetní techniky. Sídlí v Lipníku nad Bečvou, kde nalezneme samotnou školu, budovu dílen, sportovní halu a domov mládeže se školní jídelnou. Součástí školy je odloučené pracoviště v Přerově, tzv. polygon, které je špičkově vybavené pro odborný výcvik, včetně prací ve výškách. Takových pracovišť je jen několik v České republice.

Zřizovatelem školy je Olomoucký kraj. Elektrotechnické obory jsou podporovány Olomouckým krajem formou stipendia. 

Škola je partnerskou školou Skupiny ČEZ a partnerskou školou S-Power Energies pro výuku fotovoltaických systémů. Dále spolupracuje s řadou společností v regionu střední Moravy, které podnikají v oblasti energetiky, elektrotechniky, informační technologie a dopravy. Škola je členem Okresní hospodářské komory Přerov.

Střední škola elektrotechnická je moderní škola s atraktivními obory, o kterou je zájem. To potvrzuje i dynamicky rostoucí počet žáků, kteří na škole studují.

 

webové stránky

studijní obory

video

facebook

instagram

youtube channel

Kde je vůle, tam je cesta  

Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Hledáš atraktivní obor, který Tě bude bavit? Chceš jet na praxi do zahraničí ve studijním, ale i v učebním oboru? Oceníš školu, která z Tebe udělá profesionála a zároveň připraví na další studium? Zvol školu s vlastnostmi lva, krále zvířat, která Tě naučí vše potřebné a připraví pro život.

Jsme moderní přerovská škola podnikatelského typu, provozujeme restauraci, čtyři kadeřnictví, kosmetiku a cukrářskou výrobnu. Všechna pracoviště jsou kvalitně vybavena, školní restaurace Bečva má tři patra, probíhá zde běžný restaurační provoz, ale i výuka v cvičné kuchyni a cvičném baru. Samozřejmostí jsou interaktivní panely, projektory a interaktivní tabule v učebnách, wi-fi pro žáky v celé škole a e-learning pro doplnění výuky. Všichni žáci mají možnost absolvovat pracovní stáž v zahraničí (3 týdny až 3 měsíce). Za produktivní práci žáci získávají pravidelné peněžní odměny. Zřizovatelem školy je Olomoucký kraj, proto se školné u nás neplatí.

 

webové stránky

studijní obory

video 

facebook 

instagram 

youtube channel

Dejte přednost jistotám a budoucnosti technických povolání a řemesel.  

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Nabízíme velmi rozmanité a zajímavé obory vzdělání s maturitou i s vyučením v oblasti optiky, programování, robotiky a mechatroniky, strojírenství, stavebnictví nebo dopravy a logistiky.

Kromě praxe v moderních školních laboratořích a dílnách, můžeš získat neocenitelné praktické zkušenosti i v některé ze spolupracujících firem. 

U nás můžeš dosáhnout na krajská stipendia nebo firemní stipendia žáků oborů vzdělání ukončených maturitní zkouškou a výučním listem.

 

Od školního roku 2021 – 22 nabízíme dva nové atraktivní maturitní obory pro chlapce i děvčata. Obory jsou zaměřené na dopravu, dopravní prostředky, automobily a ekonomiku a servis v dopravě:

  • Diagnostika a servis v dopravě (RVP: 23-45-M/01 Dopravní prostředky); řidičské oprávnění B, C a také průkaz profesní způsobilosti zdarma
  • Logistika a management dopravy (RVP: 37-41-M/01 Provoz a ekonomika dopravy); řidičské oprávnění B zdarma

 

Jestli si vybereš maturitní nebo učební obor je už na Tvém rozhodnutí: důležité je, že po maturitě nebo vyučení získáš skvělé uplatnění!

Stále platí, že řemeslo má zlaté dno a že šikovní technici a řemeslníci jsou potřeba neustále!

 

 

webové stránky

studijní obory

video

Škola, která voní dřevem  

Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146

Střední škola řezbářská v Tovačově má dlouhou tradici. Vyučuje se zde učební obor truhlář, truhlářské práce zaměřené na zpracování dřeva, studijní obor uměleckořemeslné zpracování dřeva se zaměřením na práce řezbářské a studijní obor design interiéru a nábytku zaměřený na návrhy interiéru a nábytku. 

webové stránky

studijní obory

video

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
  Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Přerov Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Přerov

webové stránky

volné pracovní pozice

video

facebook

  HKPREROV Okresní hospodářská komora Přerov webové stránky
  SPCR Svaz průmyslu a dopravy České republiky webové stránky