Vystavovatelé Přerov

Na burze práce a vzdělání v Přerově pravidelně vystavuje 20 – 30 zaměstnavatelů z nejrůznějších odvětví počínaje strojírenstvím, elektrotechnikou, potravinářstvím přes výrobu plastů a lepenkových obalů, stavebnictví, dopravu a spoje, energetiku až po obchod, zdravotnictví a lázeňství a policejní složky a 10 – 15 spolupracujících středních a vysokých škol.

 

Níže naleznete online medailonky vystavujících zaměstnavatelů a škol s odkazy na jejich webové stránky, propagační videa a sociální sítě. Díky seznamu níže se blíže seznámíte s možností studia a trhem práce v okrese Přerov. Online medailonky budou zveřejněné až do konání další burzy. Další doprovodný program burzy najdete v sekci PROGRAM.

 

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
ALIKA značka kvality  

 

ALIKA a.s.

Jsme česká potravinářská firma, zabývající se výrobou pražených ořechů, slaných snacků, balením sušeného ovoce a olejnatých semen. Na českém trhu jsme od roku 1992. Své výrobky nabízíme pod obchodními značkami ArRashid, DrRashid, KK, Arado, ARA, Nut2Go a Snack2Go.

Poptávané profese: skladník, výrobní dělník, mechanik

 

webové stránky

„Jsme největší výrobce obalového materiálu na světě“

 

Amcor Flexibles Prostějov s.r.o.

Vyrábíme flexibilních filmy a obaly, např. pro čaje, omáčky, cukrovinky, občerstvení, kávu a těstoviny. Spolupracujeme s partnery, jako je Nestlé, PepsiCo, Jacobs, Heinz a další. Připojte se k nám a budujte s námi novou firmu. 

kontaktní údaje: klara.bundilova@amcor.com, 728 415 195 

Poptávané profese: operátor výroby, tiskař, skladník

 

webové stránky

Staň se profesionálem.  

Armáda České Republiky

Armáda České republiky, to je respektovaný hráč doma i ve světě. Armáda ČR, to je nejnovější speciální technika a výzbroj. Armáda, to je nadšení, kamarádství a nové výzvy. Armáda, to je jistota stabilního platu. Armáda, to je příběh a cesta. Armáda ČR, to je možná i tvůj příběh. Připoj se k nám. 

 

webové stránky

volné pracovní pozice


„V jednoduchosti je síla"  

 

Cement Hranice, akciová společnost 

Cement Hranice, akciová společnost je součástí italského koncernuBuzzi Unicem a je řízena jako součást východní divize Dyckerhoff. Buzzi Unicem je společnost se sídlem v Itálii, která provozuje závody ve 13 zemích s téměř 10 000 zaměstnanci po celém světě. Našim zákazníkům poskytujeme vysoce kvalitní produkty, nabízíme poradenské a další služby související se stavebnictvím. Naše výroba je přizpůsobena nejnovějším poznatkům v technologii stavebních materiálů a zodpovědně přistupujeme k limitovaným zdrojům.

Poptávané profese: provozní elektrikář, údržbář, pracovník ve výrobě

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

LinkedIn 

 

. . . s t a v e b n í f i r m a

  

 

Gemo, a.s.

Česká stavební společnost GEMO a.s. patří ke špičkám v oboru pozemního stavitelství. Od r. 1990 mění přítomnost v budoucnost vytvářením nového a moderního životního prostoru při realizaci bytové výstavby, výrobních prostor či obchodních center v ČR a na Slovensku.

Poptávané profese: instalatér, tesař, zedník, stavební zámečník, elektromontér, stavbyvedoucí, přípravář/ka výroby, rozpočtář/ka

 

webové stránky

volné pracovní pozice

Instagram

Facebook

LinkedIn

 

Jsme jednička v prefabrikaci. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme stavby, vytváříme trvalou hodnotu.

 

 

 

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

V Tovačově působíme od roku 1957 a v oblasti výroby železobetonových konstrukčních prvků máme 65letou tradici. V roce 2011 jsme se stali součástí německého stavebního koncernu Goldbeck. Typizované konstrukční prvky, které vyrábíme na míru podle technické dokumentace konkrétní stavby, putují na český trh i do zahraničí, kde jsou následně montovány skelety rodinných i bytových domů, stavby občanské vybavenosti ale i průmyslové haly. Uplatnění u nás najdete na výrobních (jeřábník, zámečník, údržba) i technických pozicích (konstrukce, technologie). Jsme stabilním zaměstnavatelem, nabízíme motivující mzdové ohodnocení a další benefity.

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Instagram

Facebook

LinkedIn

Špičková strojařina

 

Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o.

Jsme strojaři a strojařky z Mariánského Údolí u Olomouce. Vyrábíme a opravujeme částí leteckých motorů do malých komerčních letadel, ale i do letadel typu Airbus či Boeing. Při práci používáme špičkové technologie, na které školíme nové zaměstnance v našem tréninkovém centru.

Poptávané profese: ruční kompletáři (klempíř, nástrojář, strojní mechanik, aj.)

 

 

webové stránky 

volné pracovní pozice

 

Detail rozhoduje  

 

JAP FUTURE s.r.o.

Jsme česká společnost působící na trhu od roku 1991. Vyrábíme a dodáváme interiérové stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem do celé ČR i zahraničí. Design, kvalita, vysoká funkčnost a spolehlivost jsou základní prvky naší produkce. Díky našemu stabilnímu výrobnímu zázemí jsme schopni přizpůsobit zakázkovou výrobu dle individuálních přání zákazníka.

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

 

Lepší pohled na svět  

 

Meopta – optika, s.r.o.

Společnost Meopta stojí na pevných základech české tradice, high-tech produktů a globální působnosti. Celý výrobní proces od výzkumu a vývoje, přes konstrukci až k samotné výrobě probíhá v technologickém centru v Přerově. Vznikají zde špičkové výrobky, které nacházejí uplatnění například ve výrobě čipů a displejů pro smartphony, v zubních scannerech, kino projektorech či navigačních systémech vojáka. Naší specialitou je práce s netradičními materiály, jako jsou titan nebo karbon, obrábění v mikronové přesnosti, nanášení tenkých optických vrstev či montáž v prostředí molekulární čistoty.

Jsme společnost výrobní, která má 4 výrobní divize – mechaniku, optiku, montáž a čistou montáž, společnost vývojová, která dokáže navrhnout zákazníkovi řešení od prototypu po sériovou výrobu a zároveň společnost, která dokáže tyto dva celky propojit skrz oddělení obchodu, nákupu, financí a HR.

Poptávané profese: strojírenské, elektro, obchod, nákup

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Instagram

   

 

Metso Outotec Czech Republic s.r.o.

Slévárenství

 

webové stránky

 

 

MUBEA - HZP s.r.o.

Jsme Mubea, rodinná německá firma s více jak stoletou tradicí a globální působností. Vyvíjíme a vyrábíme komponenty pro všechny významné světové výrobce automobilů.

Poptávané profese: seřizovač, elektronik, elektrotechnik, obsluha svařovací linky, specialista na tváření kovu

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

 

Preferovaný dodavatel chlazení v oblasti obnovitelné energie a průmyslových aplikací  

 

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o.

Nissens Cooling Solutions je globálním lídrem v dodávkách nejmodernějších chladicích řešení pro větrné elektrárny a průmyslové aplikace. Výrobní aktivity společnosti se soustředí v České republice, na Slovensku, v Dánsku, Číně a USA.

Poptávané profese: mechanik montáže, svářeč CO2, kontrolor kvality, lakýrník, operátor ohraňovacího lisu

 

webové stránky

Díváme se na svět očima koní            

 

PARAGAN HORSEBOXES s.r.o.

Jsme výrobcem přepravníků na koně pro celou Evropu s tradicí delší než 30 let. Naší prioritou je nejen udržení přední pozice mezi významnými výrobci v Evropě, ale především další rozvoj společnosti - využíváním moderních technologií, inovace výrobního sortimentu. Dlouhodobě se snažíme o zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců, kteří jsou součástí našeho know-how. V současné době zaměstnáváme 50 spokojených zaměstnanců a své řady neustále rozšiřujeme.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Práce 158x jinak

 

Policie České republiky, Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Policie České republiky jako jeden z největších a nejstabilnějších zaměstnavatelů v České republice ti poskytne jistoty a benefity podle zákona o služebním poměru, náborový příspěvek 75.000 Kč, 6 týdnů dovolené a další. Získáš atraktivní zaměstnání s jistotou platu, které má smysl. A u kterého žádný pracovní den není úplně stejný. Každý policista je součástí velké a silné organizace, která jde s dobou. Využíváme moderní techniku a technologie 21. století. Od automobilů, motorek, čtyřkolek přes střelné zbraně, tasery a prostředky balistické ochrany až po komunikační a IT prostředky jako smartphony, tablety, notebooky, vysílačky a další. Staň se policistou nebo policistkou v Olomouckém kraji.

Poptávané profese: policista/ka

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Instagram

Twitter

Děláme svět barevnější  

 

PRECHEZA a. s.

PRECHEZA a. s. je česká moderní firma s více jak 125 letou tradicí. Vyrábíme bílé a barevné pigmenty, které vyvážíme do celého světa. Zaměstnáváme 650 lidí. Práci u nás najdou operátoři, elektrikáři, zámečníci, skladníci a další profese. Zaměstnancům poskytujeme řadu zajímavých benefitů. V letošním roce jsme získali ocenění Zaměstnavatel roku 2022.

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

 

Řěšíme pohyb  

 

PSP Pohony a.s. 

Společnost PSP Pohony a.s. je tradičním výrobcem a dodavatelem průmyslových převodovek, spojek, brzd a dalších komponent pro různé aplikace. Disponujeme vlastním technologickým a vývojovým oddělením. Jsme připraveni řešit i ty nejsložitějších požadavky našich zákazníků.

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

S+C je znakem kvality a bezpečnosti

 

S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern

Slévárna S+C ALFANAMETAL je součástí nadnárodní skupiny s odbornými znalostmi v metalurgickém sektoru od roku 1879. Je jedním z předních světových dodavatelů zařízení pro chemický a petrochemický průmysl se zaměřením na kusovou a malosériovou výrobu ze speciálních materiálů.

 

webové stránky

Opet the future  

 

Smurfit Kappa

Jsme číslem 1 v Evropě ve výrobě vlnité lepenky, hladké lepenky a obalů Bag-In-Box a jsme jediným panamerickým výrobcem hladké lepenky a obalů z vlnité lepenky.

 

webové stránky

 Think tomorrow  

 

SSI Schäfer s.r.o.

Jsme mezinárodní strojírenská společnost s více než 80 letou tradicí . Zabýváme se výrobou a komplexními dodávkami systémů pro skladování a logistiku výrobních závodů, provozů, dílen a logistických center.V Hranicích na Moravě sídlíme již od roku 1996.

Poptávané profese: montážní dělník, zámečník-svářeč, konstruktér atd.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Předtím než začneme vytvářet produkt, sníme o jeho kráse. Ohýbání dřeva je pro nás klíčem k jeho pevnosti. Krásný a pevný produkt se stává nadčasovým a dědí se z generace na generaci, stejně jako naše řemeslo. Proto jej děláme poctivě a přátelsky, ve prospěch lidí i přírody.  

 

TON a.s.

Továrna na ohýbaný nábytek stojí v Bystřici pod Hostýnem již 160 let. Za tuto dobu se stala nedílnou součástí její historie a propojila své příběhy s řadou místních rodin.

Bukové lesy, pracovitost místních obyvatel a logisticky výhodná poloha přivedly do Bystřice pod Hostýnem vynálezce a obchodníka Michaela Thoneta. V roce 1861 zde se svými syny vybudoval továrnu, dnes nejstarší svého druhu na světě. Ta během historie několikrát změnila vlastnické struktury i název. Poslední a nejdéle užívaný, TON, pochází z roku 1953 a je zkratkou slov továrny na ohýbaný nábytek. Co se však nezměnilo, je kolorit místa, formovaný lidmi a jejich jedinečným přístupem k tomuto řemeslu.

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Instagram

Koření a kořenicí směsi pro profesionály  

 

TRUMF International s.r.o.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. V dnešní době se společnost zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství. Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie. Zákazníky společnosti jsou masokombináty, konzervárny, výrobci mléčných produktů apod.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
 

 

Moravská vysoká škola o.p.s

 

webové stránky

studijní obory

Škola, kde začne tvoje kariéra!  

 

Střední průmyslová škola Hranice

Zřizovatelem školy je Olomoucký kraj, studium všech oborů je bezplatné. Poskytujeme střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou i výučním listem. Škola má dlouholetou tradici, je vybavena moderními multimediálními učebnami, sportovní halou s posilovnou, strojírenskými a dřevařskými dílnami, laboratořemi apod., umožňujeme ubytování žáků ve vlastním domově mládeže. Stravování zajišťuje školní restaurace s výběrem ze tří jídel. K dispozici je také kantýna a nápojový automat. Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha regionálními firmami, které pro žáky zajišťují odborné praxe, stipendia a zaměstnávají absolventy. Ve většině oborů mohou žáci získat také stipendium Olomouckého kraje nebo odborných firem. Nad rámec výuky nabízíme zajímavé exkurze a poznávací zájezdy, zahraniční stáže Erasmus+, kroužky, výuku druhého cizího jazyka, sportovní a kulturní aktivity, zvýhodněný kurz autoškoly, kurzy celoživotního vzdělávání, zkoušky profesní kvalifikace.

 

 

webové stránky

studijní obory

video

Svět techniky – svět nás všech

 

Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2

SPŠ Přerov – odborná škola se 130letou tradicí, vzdělává v oborech Strojírenství, Elektrotechnika a Technické lyceum

 

webové stránky

studijní obory

video

facebook

 Moderní škola s dlouholetou tradicí  

 

Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou

SPŠ stavební v Lipníku nad Bečvou je státní střední škola technického směru s dlouholetou tradicí nabízející vzdělání v oboru stavebnictví a grafického designu vhodné pro chlapce i dívky.
Denní čtyřleté studium je zakončeno maturitní zkouškou.

Absolventi oboru stavebnictví se uplatní v povolání stavební technik, např. v oblasti přípravy a realizace staveb a investic, v projekční kanceláři, v oblasti provádění staveb v pozici stavební technik, mistr nebo stavbyvedoucí.
Své uplatnění nacházejí také v oblasti správních institucí jako referenti státní správy a samosprávy, na stavebních úřadech, v odborných stavebních laboratořích a zkušebnách i jako pracovníci marketingu ve výrobě a při prodeji stavebních materiálů a výrobků.

Absolventi grafického designu se mohou uplatnit v grafických studiích, architektonických nebo realitních kancelářích.

Výhodou je značná flexibilita našich absolventů.

Po složení maturitní zkoušky jsou také připraveni ke studiu na vysokých školách, zejména technického zaměření, architektury nebo grafického designu.

 

 

webové stránky

studijní obory

 

Škola s tradicí – škola s budoucností  

 

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Střední škola elektrotechnická se specializuje na výuku elektrotechniky a výpočetní techniky. Sídlí v Lipníku nad Bečvou, kde nalezneme samotnou školu, budovu dílen, sportovní halu a domov mládeže se školní jídelnou. Součástí školy je odloučené pracoviště v Přerově, tzv. polygon, které je špičkově vybavené pro odborný výcvik, včetně prací ve výškách. Takových pracovišť je jen několik v České republice. Zřizovatelem školy je Olomoucký kraj. Elektrotechnické obory jsou podporovány Olomouckým krajem formou stipendia. Škola je partnerskou školou Skupiny ČEZ a partnerskou školou S-Power Energies pro výuku fotovoltaických systémů. Dále spolupracuje s řadou společností v regionu střední Moravy, které podnikají v oblasti energetiky, elektrotechniky, informační technologie a dopravy. Škola je členem Okresní hospodářské komory Přerov. Střední škola elektrotechnická je moderní škola s atraktivními obory, o kterou je zájem. To potvrzuje i dynamicky rostoucí počet žáků, kteří na škole studují.

 

 

webové stránky

studijní obory

video

facebook

instagram

youtube channel

Kde je vůle, tam je cesta  

 

Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Hledáš atraktivní obor, který Tě bude bavit? Chceš jet na praxi do zahraničí ve studijním, ale i v učebním oboru? Oceníš školu, která z Tebe udělá profesionála a zároveň připraví na další studium? Zvol školu s vlastnostmi lva, krále zvířat, která Tě naučí vše potřebné a připraví pro život.

Jsme moderní přerovská škola podnikatelského typu, provozujeme restauraci, čtyři kadeřnictví, kosmetiku a cukrářskou výrobnu. Všechna pracoviště jsou kvalitně vybavena, školní restaurace Bečva má tři patra, probíhá zde běžný restaurační provoz, ale i výuka v cvičné kuchyni a cvičném baru. Samozřejmostí jsou interaktivní panely, projektory a interaktivní tabule v učebnách, wi-fi pro žáky v celé škole a e-learning pro doplnění výuky. Všichni žáci mají možnost absolvovat pracovní stáž v zahraničí (3 týdny až 3 měsíce). Za produktivní práci žáci získávají pravidelné peněžní odměny. Zřizovatelem školy je Olomoucký kraj, proto se školné u nás neplatí.

 

 

webové stránky

studijní obory

video 

facebook 

instagram 

youtube channel

 

 

Střední škola nábytkářská a obchodní v Bystřici pod Hostýnem

Je hrdá na více než 60leté působení a nejširší spektrum nabídky učebních a studijních oborů v oblasti nábytkářství a zpracování dřeva v kraji. Nachází se v regionu s bohatou nábytkářskou historií, v kolébce světoznámé unikátní výroby ohýbaného nábytku. Škola aktivně spolupracuje s řadou tradičních i soudobých výrobců nábytku v okolí, a to nejen v průběhu profesní přípravy žáků, ale i při jejich uplatnění po úspěšném zakončení studia.

Nabídka oborů 2022/2023

Studijní obory s maturitou

-          DESIGN INTERIÉRU

-          NÁBYTKÁŘSKÁ A DŘEVAŘSKÁ VÝROBA

-          UMĚLECKOŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA

Učební obory s výučním listem

-          TRUHLÁŘ

-          UMĚLECKÝ TRUHLÁŘ ŘEZBÁŘ

Učební obory pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami

-          TRUHLÁŘSKÁ A ČALOUNICKÁ VÝROBA

-          TESAŘSKÉ PRÁCE

 

webové stránky

facebook

instagram

 

 

Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 87/53

DOD: 10. 12. 2022 a 21. 1. 2023. Bezbariérový přístup: ne. Cena za jeden oběd 35,- Kč. Ubytování zajištěno na Domově mládeže Střední školy polytechnické, Olomouc, Rooseveltova 79, Olomouc. Celodenní strava ubytovaných 135,- Kč/den. V rámci souběžného studia lze studovat obory: 34-53-L/01 Reprodukční grafik pro média (končí MZ) a 34-53-H/01 Reprodukční grafik (končí ZZ), 34-52-L/01 Tiskař na polygrafických strojích (končí MZ) a 34-52-H/01 Tiskař na polygrafických strojích (končí ZZ).

 

webové stránky

Dejte přednost jistotám a budoucnosti technických povolání a řemesel.  

 

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Nabízíme velmi rozmanité a zajímavé obory vzdělání s maturitou i s vyučením v oblasti optiky, programování, robotiky a mechatroniky, strojírenství, stavebnictví nebo dopravy a logistiky.

Kromě praxe v moderních školních laboratořích a dílnách, můžeš získat neocenitelné praktické zkušenosti i v některé ze spolupracujících firem. U nás můžeš dosáhnout na krajská stipendia nebo firemní stipendia žáků oborů vzdělání ukončených maturitní zkouškou a výučním listem.

 

Od školního roku 2021 – 22 nabízíme dva nové atraktivní maturitní obory pro chlapce i děvčata. Obory jsou zaměřené na dopravu, dopravní prostředky, automobily a ekonomiku a servis v dopravě:

  • Diagnostika a servis v dopravě (RVP: 23-45-M/01 Dopravní prostředky); řidičské oprávnění B, C a také průkaz profesní způsobilosti zdarma
  • Logistika a management dopravy (RVP: 37-41-M/01 Provoz a ekonomika dopravy); řidičské oprávnění B zdarma

 Jestli si vybereš maturitní nebo učební obor je už na Tvém rozhodnutí: důležité je, že po maturitě nebo vyučení získáš skvělé uplatnění!

Stále platí, že řemeslo má zlaté dno a že šikovní technici a řemeslníci jsou potřeba neustále!

 

 

 

webové stránky

studijní obory

video

 

Život může být snadný,

pokud se v něm dobře zorientujete.

 

 

Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

DOD: 23.-24. 11. 2022, 12.-14. 1. 2023. Bezbariérový přístup: ne. Škola s tradicí ve vzdělávání elektrotechnických, strojírenských oborů. Nabídka celé řady stipendijních programů, benefitů a dalších forem podpory žáků. Moderní zázemí v oblasti výukových pomůcek, zařízení. Škola je a byla zapojena do řady projektů. V rámci doplňkové činnosti nabízíme činnost autoservisu, pneuservisu, pronájem prostor učeben, auly, tělocvičny školy. Jsme autorizováni pro poskytování profesních kvalifikací, které vedou k úplné kvalifikaci v oboru Elektrikář-silnoproud. Spolupracujeme s více jak 100 podniky a firmami s regionální i nadnárodní působností především v oblasti profesní praktické přípravy žáků. Žáci mají možnost získat ŘP skupin B, C, vyhlášku 50.

 

webové stránky
Škola, která voní dřevem  

 

Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146

Střední škola řezbářská v Tovačově má dlouhou tradici. Vyučuje se zde učební obor truhlář, truhlářské práce zaměřené na zpracování dřeva, studijní obor uměleckořemeslné zpracování dřeva se zaměřením na práce řezbářské a studijní obor design interiéru a nábytku zaměřený na návrhy interiéru a nábytku. 

 

webové stránky

studijní obory

video

 

Vysoká škola logistiky o.p.s.

webové stránky

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
Průvodce mezinárodním vzděláváním

 

DZS - Dům zahraniční spolupráce

Dům zahraniční spolupráce je příspěvková organizace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a česká národní agentura pro mezinárodní vzdělávání a výzkum. Naším hlavním cílem je usnadňovat mezinárodní spolupráci ve vzdělávání a podporovat zapojení co nejširšího spektra jednotlivců i institucí do mezinárodních aktivit. Poskytujeme informační, poradenské a analytické služby pro všechny cílové skupiny v oblasti vzdělávání. Díky programům Erasmus+ a Evropský sbor solidarity se mohou mladí lidé zapojit do nejrůznějších aktivit, vyjet do zahraničí například na krátkodobé výměny mládeže, stát se evropskými dobrovolníky a vyzkoušet si, jaké to je pracovat jako dobrovolník v jiné zemi i několik měsíců.

 

webové stránky DZS

webové stránky Evropský dobrovolník

webové stránky Erasmus+

facebook

  Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Přerov Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Přerov

webové stránky

volné pracovní pozice

video

facebook

  HKPREROV Okresní hospodářská komora Přerov webové stránky
  SPCR Svaz průmyslu a dopravy České republiky webové stránky