Vystavovatelé Olomouc

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ 

Na burze v Olomouci pravidelně vystavuje 50 – 60 zaměstnavatelů z nejrůznějších odvětví počínaje strojírenstvím, elektrotechnikou, potravinářstvím přes výrobu plastů a lepenkových obalů, stavebnictví, dopravu a spoje, energetiku až po obchod, zdravotnictví a lázeňství, armádu a policejní složky.

 

V květnu naleznete níže seznam přihlášených vystavovatelů na Burzu práce a vzdělání 2022. Seznam bude aktualizován až do konání burzy. V online medailoncích se blíže seznámíte s možností studia a trhem práce v okrese Olmouc.

 

Další alternativní program burzy najdete v sekci PROGRAM

 

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy

Staň se profesionálem.

 

 

Armáda České republiky - Rekrutační pracoviště Olomouc, Ministerstvo obrany

Armáda České republiky, to je respektovaný hráč doma i ve světě. Armáda ČR, to je nejnovější speciální technika a výzbroj. Armáda, to je nadšení, kamarádství a nové výzvy. Armáda, to je jistota stabilního platu. Armáda, to je příběh a cesta. Armáda ČR, to je možná i tvůj příběh. Připoj se k nám. 

 

 webové stránky

Když máte jídla plnou hlavu,

patříte k nám.

 

BILLA spol. s r. o.

Máte jídla plnou hlavu? Pak patříte k nám. Nabízíme volné pozice po celé ČR. Najdete u nás brigádu i pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek. Kromě benefitů jako je Multisportka, 5 týdnů dovolené, stravenky, měsíční příspěvky na benefitní kartu a mnoho dalšího, nabízíme kariérní růst a zázemí stabilní společnosti.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

Mňam, těstoviny z Litovle!       

 

 

 

EUROPASTA SE 

nabízí možnost seberealizace, osobní i profesní růst především absolventům TECHNICKY zaměřených oborů. EUROPASTA SE je největším středoevropským výrobcem těstovin, leadrem trhu s hlavním závodem v Litovli. Vyrábí privátní značky Adriana, Ideál, Zátkovy a Rosické těstoviny.

 

webové stránky

 

The Essential is Inside   

 

FARMAK, a.s.

Rodinná česká chemicko-farmaceutická společnost zaměřená na vývoj, výzkum a výrobu generických léčivých látek. Splňujeme požadavky Správné výrobní praxe (GMP), máme zavedený a certifikovaný integrovaný systém řízení kvality a ochrany životního prostředí.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video zaměstnavatele 

Stavební firma

 

GEMO a.s.

Jsme ryze česká stavební společnost se sídlem v Olomouci a oblast našich aktivit zahrnuje nejen celou Českou republiku, ale i Slovensko. Od roku 1990 měníme přítomnost v budoucnost vytvářením nového a moderního životního prostoru při realizaci netradiční a designové bytové výstavby, nových výrobních prostor.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

Your name is how we make ours.   

 

John Crane a.s. 

je světový lídr ve výrobě mechanických ucpávek s více než stoletou tradicí. V Lutíně a Hněvotíně spolupracujeme s kolegy z celého světa, vyrábíme, testujeme a expedujeme z 85 % na světové trhy předním výrobcům v mnoha oblastech průmyslu.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video zaměstnavatele

Když jí miluješ, není co řešit

 

Kofola a.s.

Kofola - FMCG - Udržitelnost - Výroba - Výzkum - Logistika - Obchod - Marketing - PR

 

 webové stránky

Vyrábíme světová ložiška

v Olomouci.

 

Koyo Bearings Česká republika s.r.o.

Společnost je jedním z výrobních závodů nadnárodní korporace JTEKT se sídlem v Japonsku, Koyo se řadí mezi světové špičky ve výrobě ložisek, vyrábí jedhličková a válečková ložiska. Představuje tak splynutí nejvyšší kvality, spolehlivosti a servisu.

 

 webové stránky

Profesionální péče,

rodinné prostředí,

šetrně k přírodě.

 

Lázně Slatinice a.s. 

slouží našim hostům k léčbě (především pohybového aparátu) i k relaxaci v podobě masáží, saun a dalších procedur. Vše je doplněno skvělým jídlem z rukou našich kuchařů a péči doplňuje další personál, který pečuje o blaho našich hostů.

 

webové stránky
Miele. Immer Besser.  

 

Miele technika s.r.o.

Špičkové technologie, moderní výroba, zázemí na jedničku - to je Miele Uničov. Více než 2 000 zaměstnanců zde vyrábí sušičky prádla, myčky nádobí a pračky s horním plněním. Uničovský závod je největším výrobním závodem skupiny Miele z celkových čtrnácti.

 

 webové stránky
 Tvoříme příběh pečiva.

 

Penam, a.s.

Děláme pekařinu a mlynařinu ve velkém. Využíváme k tomu nejmodernější technologie, propracovanou logistiku a spoléháme se na šikovné ruce, zdravý úsudek a rozum svých kolegů – mlynářů, pekařů, expedientů, údržbářů, řidičů a lidí z kanceláří. 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

Nepřihlížej.

Měj odvahu s námi stát

na správné straně.

 

Policie České republiky

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Staň se policistou nebo policistkou v Olomouckém kraji. Policie České republiky jako jeden z největších a nejstabilnějších zaměstnavatelů v České republice ti poskytne jistoty a benefity podle zákona o služebním poměru.

 

 webové stránky
 

 

Statutární město Olomouc

 

 webové stránky

 volné pracovní pozice

 informace k výběrovým řízení

 Práce pro zábavu.  

 

Truss Aluminium Factory a.s.      

Řadíme se mezi největší výrobce hliníkových konstrukcí na světě. Naše výrobky mají mnoho možností využití. Nejvíce se používají v zábavním průmyslu – od velkých koncertů známých kapel, přes divadla a sportovní akce až po speciální projekty (např. nový druh solárních elektráren). Jsme rodinná firma s více jak 20letou historií a osobním přístupem ke svým zaměstnancům, která rozšiřuje svůj tým.

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

Děláme poctivou strojařinu

už více než 70 let.

 

 

UNEX a.s. 

Strojírensko-metalurgická skupina UNEX je uznávaný výrobce kolesových rýpadel, zkušený dodavatel komponent těžkého strojírenství a dlouhodobý partner předních světových společností. Nabízíme stabilní zaměstnání v oblasti výroby odlitků, výkovků, výpalků, svařenců a ocelových konstrukcí.

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video zaměstnavatele

Staňte se součástí naší skupiny 

a dívejte se společně s námi na svět, jaký ho chceme.

 

 

Veolia Energie ČR, a.s.

Vyrábíme a dodáváme teplo, elektřinu a chlad. Jsme jedničkou v provozování a v údržbě energetických zařízení. Pro našich 2200 kolegů vytváříme ve skupině Veolia Energie pracovní prostředí, které umožňuje využít co nejvíce energie a talentu pro dosažení společných cílů.

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video zaměstnavatele

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
   

Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín

webové stránky
 

 

Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Zaměření studia – Strojírenské, Lesnické, Rybář, Ekologie a životní prostředí, Podnikání.

 

webové stránky
 

 

Střední odborná škola, Stromořadí 420, Uničov, s.r.o.

Škola nabízí maturitní obor Hotelnictví a turismus.

 

webové stránky

Neříkej, co ses učil,

ukaž, co umíš…

 

Střední škola stavební - HORSTAV

Široké spektrum uplatnění na trhu práce, solidní základ pro studium na VŠ technického směru, rodinný typ školy zajišťuje individuální přístup, multimediální učebny, wi – fi, prospěchová stipendia, žáci s výborným prospěchem u nás studují zdarma.

 

webové stránky
   

 

Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29

Střední škola logistiky a chemie je mladá pouze svým názvem. Škola vznikla v roce 2006 ze dvou stabilních škol: Střední  odborné školy poštovní a Středního odborného učiliště farmaceutického. Obě zmiňované školy měly dlouholetou tradici. Vyučujeme perspektivní obory (chemické, ekonomické) a naši uchazeči mají na trhu práce velmi dobré uplatnění. V chemickém oboru je možné získat prospěchové stipendium. V rámci studia ekonomického zdarma řidičský průkaz pro skup. B. Pracujeme se současnými trendy didaktické a výpočetní techniky. Pro žáky s komplikovaným dojížděním nabízíme ubytování ve vlastním domově mládeže. Poskytujeme systematickou podporu žákům se specifickými poruchami učení.

 

webové stránky

informace pro uchazeče

video školy

 

 

Střední škola polygrafická Olomouc

Jsme jediná škola v kraji, která vyučuje grafiku, tisk, design obalů a polygrafii. Naši absolventi mají široké uplatnění v oboru polygrafie a v průběhu studia získají vysokou úroveň počítačové gramotnosti. Jsme partnery nejvýznamnějších polygrafických firem v regionu.

 

webové stránky
   

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

webové stránky
 TRADICE, KVALITA, UPLATNĚNÍ  

 

Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

Od září 2019 škola rozšířila prostory o nové moderně vybavené učebny, k dispozici Wi-Fi připojení, posilovna, v odpoledních hodinách mimoškolní odborná činnost. K vysvědčení o maturitní zkoušce absolventi získávají Europass pro práci v cizině. Účast na zahraničních stážích a tuzemských exkurzích, středoškolských soutěžích a mezinárodních projektech. Kroužek pro žáky základních škol - kroužek 3D Modelování. Nabízíme zkrácené studium pro absolventy gymnázií a netechnických středních škol v dálkové formě vzdělávání.

 

webové stránky

nabízené obory

video školy

video strojírenství

video plasty

 Život může být snadný,

pokud se v něm dobře zorientujete.

 

 

Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

Záměrem školy je poskytnout všem žákům odpovídající vzdělání tak, aby absolventi našli své uplatnění na trhu práce. Vyučujeme v různých formách a druzích studia. Jsme moderní škola reagující na možnosti současného vzdělávacího systému. Nabízíme komplexní vzdělávání s ohledem na potřeby trhu práce. Klademe důraz na praktické využití získaných vědomostí i dovedností. Dlouhodobě rozvíjíme pracovní kompetence žáků. Škola je zapojena do několika projektů EU. Na škole působí centrum celoživotního vzdělávání. Škola má přímou vazbu na zaměstnavatele v regionu a rozvíjí spolupráci s nimi. Poskytujeme vzdělávání v elektrotechnický, strojírenských a obchodních oborech.

 

webové stránky
    Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov webové stránky
   

 

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Olomouc

Škola působí ve vzdělávání zdravotnických pracovníků od roku 1948, poskytuje úplné střední a vyšší odborné vzdělání a patří dnes k největším zdravotnickým školám v České republice. Denní studium na střední škole je čtyřleté, ukončené maturitní zkouškou. Absolventi nachází uplatnění jako odborný zdravotnický personál, případně pokračují ve studiu na VŠ nebo na VOŠ. Odborná praxe žáků je zajišťována v řadě zdravotnických zařízení, z nichž nejvýznamnější jsou Fakultní nemocnice Olomouc, Vojenská nemocnice Olomouc, Lékařská fakulta UP v Olomouci a Nemocnice Šternberk. Škola umožňuje žákům ubytování na domově mládeže a celodenní stravování ve školní jídelně. DOD: 15.1.2022

 

webové stránky

video školy

Zaujatý student, erudovaný učitel

=

úspěšný absolvent

 

 

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3

Škola s téměř 60letou tradicí nabízí střední vzdělání s maturitou v oborech Elektrotechnika se specializací na automatizaci a telekomunikace, Technické lyceum s IT specializací a také vyšší odborné vzdělání v oboru Aplikace výpočetní techniky v ekonomice, telekomunikacích a automatizaci.

 

webové stránky

aktuality SPŠE

aktuality VOŠ

video školy

 Docendo Discimus

Učíce jiné, učíme sebe

 

 

Univerzita obrany 

Státní vojenská vysoká škola připravuje budoucí důstojníky pro potřeby Armády ČR a civilní odborníky ve prospěch bezpečnostního systému státu, obranného a bezpečnostního průmyslu. Poskytuje vysokoškolské vzdělání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech.

 

webové stránky

informace pro uchazeče

video školy

 Genius loci...  

 

Univerzita Palackého v Olomouci

Univerzita Palackého v Olomouci (UP) se svou téměř 450letou tradicí je po Univerzitě Karlově druhou nejstarší univerzitou v ČR. V roce 2020 studovalo na UP 21 824 studentů. UP sestává z osmi fakult, na kterých umožňuje studium v 840 studijních programech, a vysokoškolského ústavu CATRIN.

 

webové stránky

studijní programy

volné pracovní pozice

video školy

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy

Průvodce mezinárodním vzděláváním

 

 

DZS - Dům zahraniční spolupráce

Dům zahraniční spolupráce je příspěvková organizace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a česká národní agentura pro mezinárodní vzdělávání a výzkum. Naším hlavním cílem je usnadňovat mezinárodní spolupráci ve vzdělávání a podporovat zapojení co nejširšího spektra jednotlivců i institucí do mezinárodních aktivit. Poskytujeme informační, poradenské a analytické služby pro všechny cílové skupiny v oblasti vzdělávání. Díky programům Erasmus+ a Evropský sbor solidarity se mohou mladí lidé zapojit do nejrůznějších aktivit, vyjet do zahraničí například na krátkodobé výměny mládeže, stát se evropskými dobrovolníky a vyzkoušet si, jaké to je pracovat jako dobrovolník v jiné zemi i několik měsíců.

 

webové stránky DZS

webové stránky Evropský dobrovolník

webové stránky Erasmus+

odkaz na Facebook 

  KHKOK Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje webové stránky
ČSSZ - Vaše jistota v čase  

Okresní správa sociálního zabezpečení Olomouc

OSSZ je orgánem státní správy, která vykonává působnost v oblastech důchodového pojištění, nemocenského pojištění, lékařské posudkové služby plní úkoly vyplývající z mezinárodních smluv o sociálním zabezpečení.

 webové stránky
  SPCR Svaz průmyslu a dopravy České republiky webové stránky
  ÚP Olomouc

Úřad práce ČR – Krajská pobočka a kontaktní pracoviště Olomouc

Úřad práce České republiky (ÚP ČR) je partnerem v oblastech: hlášení volných pracovních míst, zprostředkování zaměstnání, poradenství k volbě či změně povolání, rekvalifikace i dalšího profesního vzdělávání. ÚP ČR zajišťuje výplatu podpor v nezaměstnanosti, nepojistných sociálních dávek i příspěvků zaměstnavatelům na zvýšení zaměstnanosti.  ÚP ČR dále nabízí ochranu zaměstnanců při platební neschopnosti zaměstnavatele, soustavně monitoruje a vyhodnocuje situaci na trhu práce a zabezpečuje řadu dalších agend na základě zákona o zaměstnanosti, zákona o státní sociální podpoře, zákona o pomoci v hmotné nouzi a podle dalších právních předpisů.

webové stránky

volné pracovní pozice na ÚP ČR

vyhledávač hlášených volných pracovních pozic

video ÚP ČR

video Informačního a poradenského střediska