Vystavovatelé Přerov - Zaměstnavatelé

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
„Jsme tu pro Vás, abychom profesionálním a lidským přístupem pomáhali navracet zdraví a zlepšovat kvalitu Vašeho života.“

 

AGEL Středomoravská nemocniční a.s.

Poskytování zdravotní péče na lůžkových i ambulantních pracovištích občanům všech věkových skupin okresu Prostějov, Přerov a Olomouc.

Poptávané profese: lékař, všeobecná sestra, dětská sestra, praktická sestra, fyzioterapeut, sanitář, ošetřovatel

 

webové stránky

Recyklovatelná obalová řešení - nová společnost v Prostějově

 

Amcor Flexibles Prostějov

Nadnárodní obalová společnost Amcor uzavřela v roce 2022 akvizici supermoderního závodu na výrobu flexibilních obalů v Prostějově. Amcor je globálním lídrem ve vývoji a výrobě obalových řešení pro potraviny, nápoje, farmaceutické, lékařské, domácí a osobní produkty.

Požadované profese: operátor výroby - stroje na tisk, laminaci a řezání

 

webové stránky
Staňte se vojákem

 

Armáda České Republiky

Armáda České republiky, to je respektovaný hráč doma i ve světě. Armáda ČR, to je nejnovější speciální technika a výzbroj. Armáda, to je nadšení, kamarádství a nové výzvy. Armáda, to je jistota stabilního platu. Armáda, to je příběh a cesta. Armáda ČR, to je možná i tvůj příběh. Připoj se k nám.

Poptávané profese: informační technologie, střelec, řidič

 

webové stránky

volné pracovní pozice


Buildings for Business, Stavíme budoucnost

 

Astron Buildings s.r.o.

Jsme evropským lídrem v návrhu, výrobě a dodávce ocelových montovaných hal a parkovacích domů. Za posledních 50 let bylo v celé Evropě realizováno více než 50 000 budov jako řešení na klíč prostřednictvím sítě 300 autorizovaných stavitelů. Disponujeme 13ti pobočkami po celé Evropě. 

Poptávané pozice:  svářeči, cnc operátoři, kosntruktéři, projektanti, statici, elektrikáři, mechanici, IT

 

webové stránky
Reimagining Motion

 

AVL Moravia s.r.o.

AVL Moravia se zabývá výrobou elektromotorů, válcových dynamometrů a testovacích zařízení. Globálně spolupracujeme s vývojovými odděleními významných automobilek. Poskytujeme koncepty, řešení a metodiky pro formování budoucích trendů mobility.

Poptávané profese: SW Engineer, Application Engineer, Electroengineer, Designer, FEA Engineer, Project Manager, Svářeč, Lakýrník, Horizontkář, Karuselář, CNC Programátor, Servisní inženýr

 

webové stránky
Inovace, důvěra, upřímnost, rodina

 

BBA Hranice spol., s.r.o.

Přední výrobce mobilních čerpadel a potrubních systémů již déle než 60 let se sídlem v Holandsku.

Poptávané prosese: svářeč, operátor CNC, obsluha ohraňovacího lisu

 

webové stránky
Odvaha, nasazení, sounáležitost a týmová spolupráce

 

BBC Bircher Czech s.r.o.

Zabýváme se výrobou průmyslových rozvaděčů a na českém trhu fungujeme od roku 2001. Naše rozvaděče dodáváme do různých průmyslových odvětví - automobilového, sklářského, potravinářského, zábavního, drážního... Máme jasné strategické vize a cíle do budoucna.

Poptávané profese: elektromechanik

 

webové stránky
 Tradice, stabilita, budování budoucnosti

 

Cement Hranice, akciová společnost

Cement Hranice, akciová společnost je součástí italského koncernu Buzzi. Tradiční výrobce cementu a stavebních směsí.

Poptávané profese: elektrikáři pro údržbu

 

webové stránky

volné pracovní pozice

LinkedIn

 

Jsme jednička v prefabrikaci. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme stavby, vytváříme trvalou hodnotu  

 

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

V Tovačově působíme od roku 1957 a v oblasti výroby železobetonových konstrukčních prvků máme 65letou tradici. V roce 2011 jsme se stali součástí německého stavebního koncernu Goldbeck. Typizované konstrukční prvky, které vyrábíme na míru podle technické dokumentace konkrétní stavby, putují na český trh i do zahraničí, kde jsou následně montovány skelety rodinných i bytových domů, stavby občanské vybavenosti ale i průmyslové haly. Uplatnění u nás najdete na výrobních (jeřábník, zámečník, údržba) i technických pozicích (konstrukce, technologie). Jsme stabilním zaměstnavatelem, nabízíme motivující mzdové ohodnocení a další benefity.

Poptávané profese: dělnické, ale i odborné

 

webové stránky

Profesionální servis pro Vaše auto

 

HAVEL servis s.r.o.

HAVEL servis s.r.o. Přerov - člen celosvětové sítě Bosch Car Service s tradicí 34 let na trhu provádí profesionální servis, údržbu a opravy osobních a užitkových motorových vozidel všech značek za použití moderní techniky. Výroba eloidních a paloidních ozubených kol.

Poptávané profese: automechanik, elektromechanik, pracovník pneuservisu

 

webové stránky

Přidejte se k nám a staňte se špičkovým strojařem. Naučíme vás to!

 

Honeywell Aerospace Olomouc

Naše společnost již více než 70 let dává stabilní zaměstnání v perspektivním leteckém průmyslu. Vyrábíme a opravujeme součástky do malých komerčních letadel, ale i do letadel typu Airbus či Boeing. Při práci dennodenně využíváme špičkové technologie a high-tech materiály.

Poptávané profese: Nástrojář Strojní mechanik/ zámečník Obráběč kovů/ CNC Mechanik seřizovač/ programátor CNC Mechanik strojů a zařízení Mechanik číslicově řízených strojů

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

 

S námi jsou cesty bezpečné

IPG Plasty s.r.o.

Naše společnost je ryze česká firma, která je součástí skupiny BR Group. Zabýváme se výrobou plastových dílů do automotive - optické díly a výrobou nástrojů - forem. Zaměstnáváme 260 zaměstnanců.

Poptávané profese: technici kvality, elektrikáři, nástrojáři

webové stránky 
Detail rozhoduje

 

JAP FUTURE s.r.o.

Výroba interiérových stavebních prvků (dveře, skryté zárubně, stavební pouzdra, půdní schody, interiérová i exteriérová schodiště, zábradlí, grafosklo, vchodový systém Liberty)

Poptávané profese: technické profese (konstruktéři, programátoři CNC, seřizovači, zámečníci)

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

 

 Your Name Is How We Make Ours  

John Crane a. s.

John Crane je přední světový výrobce mechanických ucpávek čerpadel, celokovových membránových spojek a filtračních systémů. Díky více než stoleté tradici jsou naše produkty a služby zárukou spolehlivosti a odolnosti, činí svět bezpečnější, zdravější a produktivnější.

Poptávané profese: CNC operáto/ka, skladník/ce

 

webové stránky 
PRO ŽIVOT JAKÝ JE

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIENNA INSURANCE GROUP

PRO ŽIVOT JAKÝ JE Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Jsme pojišťovna pro život, jaký je. Někdy je veselý, někdy smutný. Už s tím máme ale zkušenosti a víme, jak vám pomoci. Řídíme se heslem, že kvalitu pojišťovny poznáte zejména tehdy, nastane-li škoda.

Poptávané profese: pojistný matematik, IT specialista, poj. poradce, přepážkový specialista, manažer, trainee stážista, pracovník callcentra

 

webové stránky

Práce 158x jinak

 

 

 

 

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Hledáme muže a ženy, kteří se nebojí naučit něco nového. Využíváme moderní techniku a technologie 21. století. Staň se policistou nebo policistkou v Olomouckém kraji a můžeš mít práci 158x jinak. Získáš široké možnosti uplatnění v různých pozicích. Těšíme se na tebe, kolego/kolegyně!

Poptávané profese: policista/ka obvodních odděleních, policista/ka oddělení hlídkové služby, policista/ka dopravních inspektorátů


webové stránky
Youtube

Facebook

Instagram

Twitter

a better view of the world

 

Meopta - optika, s.r.o.

Společnost Meopta stojí na pevných základech české tradice, high-tech produktů a globální působnosti. Celý proces od výzkumu a vývoje až k samotné výrobě probíhá v technologickém centru v Přerově.

Poptávané profese: elektro, vývoj, strojírenské specializace

 

webové stránky
 

 

MUBEA - HZP s.r.o.

Mubea je rodinná německá firma s více jak stoletou tradicí a globální působností. Vyvíjíme a vyrábíme komponenty pro všechny významné světové výrobce automobilů

Poptávané profese: elekronik, elektrikář, řidič VZV, operátor do výbory

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

 

Naše práce má budoucnost

 

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o.

Nissens Cooling Solutions je globálním lídrem v dodávkách nejmodernějších chladicích řešení pro větrné elektrárny a průmyslové aplikace. Výrobní aktivity společnosti se soustředí v České republice, na Slovensku, v Dánsku, Číně a USA.

Poptávané profese: mechanik montáže, svářeč CO2, kontrolor kvality, lakýrník, operátor ohraňovacího lisu

 

webové stránky

 

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj je vyšší územně samosprávný celek se sídlem v Olomouci na adrese Jeremenkova 40a Olomouc (+ prostory v budově RCO). Mezi orgány kraje patří Zastupitelstvo OK (má 55 členů), Rada OK (má 11 členů), hejtman (zastupuje kraj navenek) a Krajský úřad Olomouckého kraje.

webové stránky

 V práci a medicíně jako doma

 

 

Olympus Medical Products Czech spol. s r.o.

OLYMPUS Medical Products Czech je špičkovým výrobcem zdravotní techniky. Naše produkty vyvážíme do celého světa, kde pomáhají zachraňovat životy pacientům se závažným onemocněním.

Poptávané profese: operátor výroby

 

webové stránky

Facebook

Díváme se na svět očima koní

 

PARAGAN HORSEBOXES s.r.o.

Jsme výrobcem přepravníků na koně pro celou Evropu s tradicí delší než 30 let. Naše přepravníky charakterizuje propracovaný detailní design, dlouhodobá spolehlivost, technická kvalita vozů s důrazem na komfort posádky a bezpečnost přepravy osob i koní.

Poptávané profese: přípravář výroby - technolog, mechanik, elektromechanik slaboproud, svářeč CNC mechanik, seřizovač, operátor, programátor

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Držíme slovo

 

P M E, spol. s r. o.

Jsme strojírenská firma, naším posláním je neomezovat se na bezmyšlenkovité plnění úkolů,ale využívat svou odbornost, kreativitu a zkušenosti k nalezení NEJLEPŠÍHO ŘEŠENÍ.

Poptávané profese: zámečník, CNC operátor

 

webové stránky

Děláme svět barevnější

 

PRECHEZA a. s.

PRECHEZA a. s. je největším výrobcem anorganických pigmentů v ČR. Trvale dodržuje nejvyšší světové standardy kvality, ochrany životního prostředí, hospodaření s energiemi a bezpečnosti práce. Sídlí v Přerově, zaměstnává 640 zaměstnanců a je držitelem ocenění Zaměstnavatel roku 2023.

Poptávané profese: operátor chemické výroby, mechanik měření a regulace, provozní elektrikář, provozní zámečník, specialista kvality, elektroprojektant

 

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

 

 Strojírenská tradice  

 

PSP Engineering a.s.

PSP Engineering dodává stroje, zařízení, technologické linky a investiční celky pro výrobu cementu a vápna, zpracování rud, lomového kamene, písku, štěrkopísku, uhlí a ostatních materiálů, aplikace vybraných technologií v energetice a chemickém průmyslu.

Poptávané profese: konstruktéři, projektanti

 

webové stránky

Inovace je pro nás to správné řešení

 

PSP Pohony a.s.

Společnost PSP Pohony a.s. je tradičním výrobcem a dodavatelem průmyslových převodovek, spojek, brzd a dalších komponent pro různé aplikace. Disponujeme vlastním technologickým a vývojovým oddělením. Jsme připraveni řešit i ty nejsložitější požadavky našich zákazníků.

Poptávané profese: obráběči kovů, CNC operátoři, frézaři, elektrotechnici

 

webové stránky

volné pracovní pozice

video

Facebook

  

Think Tomorrow

 

 

SSI Schaefer s.r.o.

Našim zákazníkům dodáváme moderní intralogistické produkty a řešení, díky kterým je jejich práce a provoz efektivnější, a to včetně poradenství. Máme vlastní výrobu a produkty i řešení vyvíjíme na míru.

Poptávané profese: elektromontér, obráběč CNC strojů, elektrokonstruktér s jazykovým vybavením

 

webové stránky
KVALITNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ZAČÍNÁ U NÁS

 

SCHOLA education - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, s.r.o.

SCHOLA education zabezpečuje pro klienty kurzy, semináře a další vzdělávání, které je zaměřené zejména na pedagogické pracovníky. Společnost je za tímto účelem akreditovaná jako vzdělávací organizace MŠMT

Poptávané profese: v oblasti IT

 

webové stránky
  

Jsme tu pro vás, buďte tu pro nás

 

Statutární město Přerov - Městská policie

Pokud jsi trochu Drsný Harry a trochu inspektor Trachta, kapku Ace Ventura a drobet bratr Cadfael, tak se přihlas, protože jsme vyhlásili pátrání. Strážníci hledají strážníky. A přiznejme si, kdo by se nechtěl dostat do knihy. A s námi se vám to může podařit.

Poptávané profese: strážník i strážnice

 

  webové stránky
  

Jedete v našich stopách

 

 

TOMI - REMONT a.s.

Provádíme stavby, rekonstrukce a opravy železničních tratí, stanic a vleček, výstavbu a opravy mostů, výstavbu a opravy objektů pozemního stavitelství.

Poptávané profese: zedník, tesař, svářeč kolejnic

 

  webové stránky
 Koření a kořenící směsy pro profesionály  

 

TRUMF International s.r.o.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992. Společnost se zaměřuje nejen na výrobu, ale také vývoj a prodej koření, směsí koření a kořenicích přípravků pro potravinářský průmysl. Produkty značky TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie.

Poptávané profese: míchač koření, skladník, pozice obchodních, produktových či vývojových manažerů

 

 webové stránky
 Jistota v nejisté době  

 

Vězeňská služba ČR, Vazební věznice Olomouc

Zajištění výkonu vazby mužů, žen a mladistvých, s oddělením pro výkon trestů odsouzených mužů zařazených do věznice s ostrahou se středním stupněm zabezpečení a s oddělením pro výkon trestů odsouzených žen zařazených do věznice s ostrahou s vysokým stupněm zabezpečení.

Poptávané profese: strážný vězeňské stráže, strážný justiční stráže - služební poměr; lékař - pracovní poměr

 

  webové stránky