Vystavovatelé Šumperk - Zaměstnavatelé

Heslo/mottoLogoPředstaveníOdkazy
Měříme přesně a spolehlivě.  

APATOR METRA

Je jedním z největších výrobců měřicí a regulační techniky v České republice. Tradice společnosti sahá až do roku 1947, kdy byla založena jako odštěpný závod národního podniku Metra Blansko. V současné době zahrnuje portfolio našich výrobků jak klasický sortiment teploměrů a termostatů, tak i moderní elektronické indikátory topných nákladů a vodoměry s rádiovým odečtem. Naše výrobky vyvážíme do mnoha zemí Evropy a na Střední Východ. Silnou stránkou společnosti je vysoká úroveň kvality.

 web
 Přidej s k nám.  

ARMÁDA ČR

Armáda České republiky, to je respektovaný hráč doma i ve světě. Armáda ČR, to je nejnovější speciální technika a výzbroj. Armáda, to je nadšení, kamarádství a nové výzvy. Armáda, to je jistota stabilního platu. Armáda, to je příběh a cesta. Armáda ČR, to je možná i tvůj příběh. Připoj se k nám.

 

web

Nákupy pro každý den.
 

CBA NUGET s.r.o.

 

Družstvo CBA CZ je sdružení velkoobchodů a maloobchodních jednotek, které aktuálně čítá přes 1000 prodejen a produkuje obrat přes 2 miliardy Kč. Historie se začala psát již před více než dvaceti lety, kdy předseda současného Družstva CBA CZ, pan Roman Mazák, začíná se svými společníky podnikat v oblasti potravin a zakládá velkoobchod Nuget. Současným cílem českého CBA je vybudovat stabilní síť kvalitních maloobchodů, čehož se snaží dosáhnout podporou maloobchodníků, investicemi do prodejen, kvalitním marketingem nebo zaváděním nových technologií a služeb. Pilířem je jednotný maloobchodní pokladní systém s centrálním číselníkem zboží čítajícím v současnosti již více než 120 tisíc položek.

 

web
Experti na technické keramické materiály a aplikace.  

CeramTec Czech Republic s.r.o.

 

Společnost CeramTec Czech Republic, s.r.o. se sídlem v Šumperku je součástí nadnárodní společnosti CeramTec, která je již od roku 1903 předním celosvětovým výrobcem a dodavatelem technické keramiky a ve svých výrobních závodech v Evropě, USA a Asii zaměstnává více než 3 680 zaměstnanců. Široké portfolio výrobků a zákazníků z rozličných průmyslových odvětví nás činí inovátorem v oblasti technické keramiky. Budoucí rozvoj naší společnosti představují nejnovější výrobní technologie, které umožňují výrobu vysoce přesných komponentů pro polovodičový průmysl.

 web
Jednoduše spolehliví.  

Dormer Pramet s.r.o.

 

Společnost Dormer Pramet je předním světovým dodavatelem výrobků pro obrábění kovů a souvisejících služeb. Díky našim dvěma globálním produktovým značkám Dormer a Pramet se můžeme pochlubit více než 150 lety zkušeností a znalostí v oblasti obrábění. Naše obrovská paleta monolitních a destičkových nástrojů znamená, že můžeme uspokojit prakticky všechny potřeby výroby otvorů, soustružení, frézování a závitování z jediného jednoduchého zdroje.

 web
 50 let poctivé tradice.  

FORTEX-AGS a.s.

Akciová společnost FORTEX - AGS, a.s. byla založena v roce 1968 a od roku 2006 je součástí koncernu ÚSOVSKO a.s. se sídlem v Klopině. FORTEX - AGS, a.s. je zaměřena na vývoj a dodávky technologií čistíren odpadních vod, výrobu speciálních palet a přepravních vozíků pro skladování a manipulaci, prodej a servis automobilů VW a Škoda a na realitní služby.  Firma FORTEX - AGS, a.s. produkci exportuje do Německa, Slovinska, Slovenska, Chorvatska, Ruska, Běloruska a Polska.

 

 web
Jsme generální zhotovitel, investor a developer s již 30 letou tradicí.  

GEMO a.s.

 

GEMO a.s. patří mezi významné hráče v segmentu pozemního stavitelství na českém a slovenském stavebním trhu.Z regionální firmy, založené v Olomouci, jsme se postupně vypracovali na jednu z největších firem v oboru pozemního stavitelství v České republice.

 web
 Expert na rozvaděče, vodiče a kabely.  

HANZA Czech Republic

 

HANZA Česká republika nabízí výrobu všech typů elektrických rozvaděčů nízkého napětí. Ročně vyrobíme cca 2,5 – 3 kilometry rozvaděčů. Provádíme také kabeláž a montáž strojů.

Naše hlavní kompetence v HANZA Zábřeh jsou rozděleny mezi tři obory. První je montáž všech typů elektrických rozvaděčů nízkého napětí. Ročně vyrobíme cca 2,5 – 3 kilometry rozvaděčů. 

Naší druhou oblastí odbornosti je montáž strojů s vysokou mírou složitosti. Za třetí vyrábíme vodiče a kabely. S našimi efektivními řešeními podporujeme růst a zároveň snižujeme náš dopad na životní prostředí.

 web
Specialista na světelnou techniku pro automobilový průmysl.  

HELLA AUTOTECHNIK NOVA s.r.o. /forvia

 

V HELLA vyvíjíme a vyrábíme světlomety, zadní skupinové svítilny a elektroniku pro prestižní světové automobilky. To vše pod zastřešující značkou FORVIA.V Ceské republice máme pobočky v Mohelnici, Olomouci, Lošticích a Ostravě, ve kterých pracuje přes 3 000 zaměstnanců. 

 web
 Pro život, jaký je.  

Kooperativa pojištovna, a.s. Vienna

Jsme pojišťovna pro život, jaký je. Někdy je veselý, někdy smutný. Už s tím máme ale zkušenosti a víme, jak vám pomoci. Řídíme se heslem, že kvalitu pojišťovny poznáte zejména tehdy, nastane-li škoda.

 

web
 Práce 158x jinak!

Krajské ředitelství policie Olomockého kraje

Hledáme muže a ženy, kteří se nebojí naučit něco nového. A není důležité, jestli jsi v produktivním věku nebo absolvent/ka. Jsme jeden z největších a nejstabilnějších zaměstnavatelů v České republice, poskytneme Ti jistoty a benefity podle zákona o služebním poměru, náborový příspěvek 75.000 Kč, 6 týdnů dovolené, plat v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší 30 dnů, po odsloužených letech doživotní výsluhu a další. Získáš atraktivní zaměstnání s jistotou platu, které má smysl. Každý policista/ka je součástí velké a silné organizace, která jde s dobou. Využíváme moderní techniku a technologie 21. století. Od automobilů, motorek, čtyřkolek přes střelné zbraně, tasery a prostředky balistické ochrany až po komunikační a IT prostředky. Staň se policistou nebo policistkou v Olomouckém kraji a můžeš mít práci 158x jinak.

web
Specialisté na dmychadla.  

Kubíček VHS s.r.o.

KUBÍČEK VHS, s.r.o. je ryze česká společnost, založená v roce 1991 se sídlem ve Velkých Losinách. Jsme největším českým výrobcem a dodavatelem dmychadel pro široké spektrum aplikací. Svým partnerům garantujeme léty zdokonalovanou absolutní profesionalitu ve všech aspektech našich výrobků a služeb. Dmychadla vlastní konstrukce jsou vyvíjena a vyráběna ve Velkých Losinách.

 

 web
...více než 50 let dodávek pro automobilový průmysl.  

MAGNA automotive s.r.o.

Společnost MAGNA Automotive Štíty s.r.o. je již dlouhou dobu spolehlivým dodavatelem dílů pro sériovou výrobu automobilů, zpracovávaných technologiemi lisování, obrábění, svařování, tepelného zpracování a montáže. V období po privatizaci v roce 1994 společnost zaměstnávala asi 120 zaměstnanců, v současné době u nás pracuje již přes 600 zaměstnanců.

 

web
Specialista na kovové tkaniny, pletiva a sítě.  

MDL s.r.o.

 

Specializujeme se na výrobu kovových tkanin, pletiv a sítí. Z těchto materiálu zhotovujeme specifické výrobky jako jsou filtry a nejrůznější výlisky. Naše výrobky najdou uplatnění v chemickém průmyslu, automotive, stavebnictví, strojírenství, energetice a dalších odvětvích.

 web
Spotřebiče Miele - promyšlená technika.  

Miele technika

 

Výrobní závod Miele technika v Uničově byl založen v roce 2002 a je jediným závodem koncernu Miele v České republice. Společnost se soustředí na výrobu a montáž spotřebičů v oblasti péče o prádlo a o nádobí.

 web
Jdeme za společným cílem. přidejte se k nám.  

Nemocnice Šumperk

 

Jsme všeobecnou nemocnicí s rozsáhlým lůžkovým a ambulantním zázemím, poskytující nejen základní, ale také specializovanou zdravotní péči pro spádovou oblast až 300 000 pacientů. Disponujeme moderním vybavením a nejnovější zdravotnickou technikou včetně magnetické rezonance. 

 

 web
 Tradice spojená s inovací.  

OP Papírna  s.r.o.

OP papírna, člen delfort, patří mezi nejprestižnější zaměstnavatele z oblasti českého papírenského průmyslu a to jak v kontextu dlouhodobé historie, tak s ohledem na její mezinárodní působení. Závod vyrábí tenkých tiskových a cigaretových papírů za rok, přičemž podíl exportu je více než devadesát pět procent. Členem rakouské skupiny delfort je OP papírna od roku 1997 a patří mezi její největší výrobní závody s počtem zaměstnanců okolo 500.

 

 web
Špičková technologie povlakování nástrojů.  

PLATIT a.s.

 

Firma se specializuje na výrobu a servis špičkové technologie pro povlakování nástrojů, které se tak stávají odolnějšími a přesnějšími. Firma stojí na vlastním vývoji a inovacích. O její produkty je zájem o celé Evropě, v Severní Americe a Asii. Firma sídlí v Šumperku.

 

 web
Pronikáme do světa supertvrdých povlaků.  

SHM s.r.o

Naše společnost působí na trhu průmyslové přípravy PVD povlaků již od roku 1993. Držíme světové prvenství v průmyslové přípravě supertvrdých nanokompozitních povlaků. Publikace, výsledky a patenty SHM patří k často citovaným u odborné veřejnosti a jsou i z hlediska osvěty v oblasti PVD technologií v mnoha případech průkopnické. Jsme tým vysoce kvalifikovaných, zaškolených a hlavně zapálených lidí, kteří jsou zárukou vysoké kvality našich služeb a jejich trvalého zlepšování. Vyznáváme principy odpovědného podnikání vůči zaměstnancům, zákazníkům, dodavatelům, regionu a udržitelnému rozvoji celé společnosti i s krajinou, ve které žijeme. Naše společnost sídlí ve vlastním areálu v Šumperku, který byl v r. 2017 rozšířen o moderní multifunkční budovu a současně byl celý výrobní prostor renovován a přizpůsoben novým technologiím a zrychlenému průběhu výroby.

 

 web
Objevte nový pohled na technologie.  

Siemens s.r.o. Elektromotory/ Innomotics s.r.o. 

 

Siemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a nedílnou součástí českého průmyslu je již již více než 130 let. Pomáháme rozvíjet český průmysl, energetiku, zdravotnictví a infrastrukturu šetrnou k životnímu prostředí. Vytváříme zde více než deset tisíc pracovních míst.

 web
Objevte nový pohled na technologie.  

Siemens s.r.o. Busbar Trunking

 

Společnost Busbar Trunking Systems je odštěpným závodem společnosti Siemens, s.r.o. zabývající se výrobou přípojnicových systémů. Firma sídlí v Mohelnici a v současné době zaměstnává přibližně 280 zaměstnanců. 

 

web
Za každým oknem SULKO je člověk.  

Sulko s.r.o.

 

Jsme tradiční česká společnost a okna pro vás vyrábíme výhradně v České republice už od roku 1993, kdy jsme začínali jako malá rodinná firma. Od té doby jsme ušli pořádný kus cesty a získali tisíce zákazníků v České republice i v zahraničí. Za každým našim oknem stojí práce konkrétních lidí.

 

web
Stavíme na silných hodnotách.  

Swisspearl Česká republika a.s.

 

Architektura je nedílnou a důležitou součástí kvalitního života lidí. Vyvíjíme a vyrábíme inovativní a udržitelné výrobky z přírodních surovin, které se uplatňují při navrhování obvodových plášťů budov a obytných prostor.

web
 Doma jsme na kolejích.  

ŠKODA PARS a.s.

Společnost Škoda Pars je tradiční česká firma s významným postavením na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel. Od roku 2008 je Škoda Pars součástí skupiny Škoda Transportation, která má v oboru dopravního strojírenství silné postavení na domácím i světovém trhu.Za dobu existence podniku prošlo výrobními halami Škoda Pars několik tisíc vozidel, které se zde dočkaly potřebných modernizací a oprav.

 

 web
Velký význam malých součástek.  

TDK Electronics s.r.o.

 

TDK Electronics s.r.o. (firma do roku 2018 známá jako EPCOS s.r.o.) je významný výrobce feritových jader a keramických pozistorů. Společně s dalšími divizemi, které jsou rozmístěny na kontinentech Evropa, Asie a Amerika tvoříme součást nadnárodní skupiny TDK se sídlem v Japonsku.Naše malé součástky s velkým významem mají zásadní význam pro zajištění spolehlivého napájení, zpracování elektrických signálů a chrání obvody před selháním a poruchou.

web
 Děláme, co jiní neumí.  

Urdiamant s.r.o.

 

Zabýváme se výrobou diamantových a KBN nástrojů. Ve výrobním portfoliu máme více než 20 000 produktů. Neustále inovujeme a spolupráce při tom i s technickými univerzitami v Ostravě a Brně. Kromě domácího trhu působíme napříč celou EU. Většina našich výrobků putuje do zahraničí.

 web
 Müsli s námi.  

ÚSOVSKO AGRO s.r.o.

 

Akciová společnost ÚSOVSKO byla založena v roce 1995. Sídlo společnosti se nachází v Klopině, okres Šumperk. Působí v oblastech potravinářské výroby, ovocnářství, rostlinné výroby, živočišné výroby a službami v rámci divize TechEnergo (energetika, autodoprava, servis zemědělské techniky). Mezi známé výrobky patří populární tyčinky Müsli.

 web
Přidej se k nám!

Vězeňská služba ČR, Věznice Mírov

web
Stále lepší.  

ZLKL s.r.o.

 

Jsme výrobní strojírenská progresivní rodinná firma, která vidí budoucnost v lidech, moderních technologiích a systematizaci práce. Neustále se zdokonalujeme a díky tomu stabilně rosteme. Aktuálně hledáme talenty různých oborů, kteří chtějí být součástí našeho úspěchu. S námi vyrosteš! 

 

web
je jedním z největších výrobců měřicí a regulační techniky v České republice. Tradice společnosti sahá až do roku 1947, kdy byla založena jako odštěpný závod národního podniku Metra Blansko. V současné době zahrnuje portfolio našich výrobků jak klasický sortiment teploměrů a termostatů, tak i moderní elektronické indikátory topných nákladů a vodoměry s rádiovým odečtem. Naše výrobky vyvážíme do mnoha zemí Evropy a na Střední Východ. Silnou stránkou společnosti je vysoká úroveň kvality